Новини

Співпраця працівників освіти, вчителя-логопеда і сім'ї у подоланні мовленнєвих порушень у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку

 

87002387 774581473031480 1585418921698131968 nВажко переоцінити роль сім'ї у вихованні дитини, а особливо значуща її роль у розвитку дитини з ООП за умови тісної співпраці з корекційними педагогами.

Саме про це йшлося у семінарі з елементами тренінгу "Співпраця працівників освіти, вчителя-логопеда і сім'ї у подоланні мовленнєвих порушень у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку", який підготувала і провела для батьків у заключний день тижня корекційно-розвиткових занять заступник директора з НВР та вчитель-дефектолог і логопед Маліновська Валентина Михайлівна. Але це не був день підведення підсумків. Радше – цебув час глибокого аналізу зробленого, досягнутого, здобутого у важкій повсякденній злагодженій в одному командному механізмі праці і співпраці, час втіхи і насолоди численними позитивними результатами, і найважливіше - накреслення нових планів для досягнення реальних цілей у наданні якісних корекційно-розвивальних послуг діткам та дієвої допомоги їх родинам. Цей тиждень показав, що ми вміємо, можемо, хочемо!!! Ми - міцна, єдина, сильна команда!