Новини

Серця віддаємо вчителю

 

IMG 3437Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами – День вчителя.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитись. 4 жовтня в нашому закладі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічали учні 7-8 класів і вручали святкові листівки. Після чого всі вчителі зібрались в актовій залі та насолоджувались святковим концертом, який для них підготували усі учні нашого закладу. Під час концерту вчителів також привітали директор школи Миронюк Б. С. та завучі закладу Маліновська В. М. та Розновський В. Р.

Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панувало тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!