Новини

Мамина молитва

IMG 3306«Мамина молитва» - на таку тему клуб вихідного дня нещодавно відбувся у нашому закладі. Його підготували вихованці 7 класу із своїми наставниками С. П. Підковою та О. М. Герлевич.

Учні говорили про почуття до своєї матері, до нашої заступниці на небі Матері Божої та неньки - України. Вони співали пісні, переглядали відеоролики, та найбільше припала до серця всім пісня «Три матусі», яку виконала учениця 7 класу. З великою цікавістю вся наша шкільна родина вела тематичний діалог з священиком Олегом Винницьким, настоятелем храму Серця Христового. Діти розкривали свої серця, кожен намагався довести, що його мама найкраща, адже мама – це найдорожча людина у світі, це море людського тепла, це ніжність, мільйон поцілунків.

Отець Олег закликав усіх часто звертатися до Божої, яка завжди прихистить нас у мандрівці, наситить в бідності, яка дарує нам в печалях розраду, в хворобах зцілення, з полону звільнення, в гріхах прощення. На завершення священик всіх пригостив цукерками й сказав такі слова, що «мамина молитва творить справжнє диво».