Новини

Кімнатні рослини – наші друзі та помічники

DSCN768807.03.2019 р. у 6 класі класний керівник Доронін Р. М. провів класну годину за участю батьків та учнів у формі практичного заняття на тему: «Кімнатні рослини – наші друзі та помічники».

Захід відбувся згідно плану роботи методичного об’єднання класних керівників.

З метою поглиблення знань про кімнатні рослини, формування практичних умінь та навичок по догляду за ними, Роман Михайлович на виховному занятті майстерно використав різні форми і методи практичної діяльності, дидактичні ігри, творчі завдання, враховував індивідуальні можливості кожного вихованця. Присутність батьків створювала емоційно-позитивну атмосферу протягом всього заняття. Також слугувала важливим моментом у зміцненні стосунків між батькам та їхніми дітьми, ще одним кроком до тісної співпраці вчителя, батьків та учнів, можливість для батьків бачити реальні досягнення своїх дітей та втішатися ними.

Класний керівник провів детальний інструктаж алгоритму виконання практичної роботи, звертав увагу на акуратність і послідовність догляду за кімнатними рослинами.

Хвилюючим моментом заходу було те, що діти вітали своїх матусь, сестричок, вчителів зі святом 8 Березня зворушливими віршами, дарували весняні квіти, виготовлені власними руками.