Новини

У їхніх серцях жила Україна

 

52584323 798312490543482 679036356722163712 nСьогодні по всій Україні вшановували пам'ять про відважних Героїв.

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

І в нашому закладі, для учнів 5-10 кл., була проведена година памяті «У їхніх серцях жила Україна», яку підготувала вчитель історії Купчак О. І. з учнями 10-А кл. Вихованці у своїх виступах закликали любити і берегти свою державу, мову, шанувати память про тих людей, які не боялися віддати свої життя за Україну. Педагог передала учасникам заходу Вогник памяті зі словами:«Нехай кожен з нас торкнеться памяттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій памяті!»

Завершився захід піснею на слова і музику Т. Петриненка «Боже, Україну збережи» у виконанні учнів вокально-хорового гуртка. Музичний керівник Гембатюк М. І.