Новини

Вони славу здобували України біля Крут

 

IMG-70744b74de46c11c9e3b4b5efa844b60-V101 р. тому, 29 січня 1918 року, біля залізничної станції Крути відбувся бій, під час якого вдесятеро більша армія більшовиків розгромила добровольців – київських студентів та бійців вільного козацтва. Цей бій став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

В нашій школі відбувся вечір пам’яті «Вони славу здобували України біля Крут», присвячений цим кривавим подіям. Організували захід для учнів школи вихователь Коротковська Г. В. безпосередньо з учнями 7 класу.

Ведучі заходу пройшлися сторінками історичних подій, розповіли про значення цієї битви в історії України. Про історію Крут показали відео-вірш, відео-пісні «29 січня», «Пам’яті тридцяти», а також переглянули документальний фільм «Крути. Молода кров».

До відзначення цієї пам’ятної історичної дати приєдналася вчитель історії Купчак О. І., під час інформаційної історичної години діти ще раз вшанували память загиблих борців за волю України, у молитві за їхні душі схилили голови в пошані за краще світле майбутнє.