Новини

Мир та злагода в сім'ї

 

20181210 112827Під такою назвою відбулось засідання круглого столу в рамках Всеукраїнського тижня правознавства за участю батьків, класних керівників, психолога, представників юридичних та релігійних організацій.

Заступник начальника Заліщицького бюро з надання безоплатної правової допомоги Рубаняк Таїсія Раджівна у своєму виступі торкнулася проблеми насильства в сім'ї: ознайомила присутніх з формами насильства, надала практичні рекомендації щодо того, як себе поводити у випадках насильницьких дій у родині.

Психолог Боднарук Н. В. проінформувала учасників круглого столу як досягти взаєморозуміння у спілкуванні з дітьми, покращити стосунки в кожній сім'ї.

Отець церкви Покрови Пресвятої Богородиці в м. Заліщики Володимир Дрозд зазначив: "Сім'я – це святий вузол, яким пов'язані всі члени родини. Діти повинні зростати в любові до Бога та ближнього, в атмосфері людяності, доброти, милосердя".

Завершила зустріч за круглим столом заступник директора закладу з навчально-виховної роботи Маліновська В. М. словами: "Даруйте дитині свою любов, дитина повинна відчувати її завжди – і в лагідному погляді, і в вимогливому ставленні, і під час задушевних чи неприємних розмов... Показуйте усім своїм єством, що дитина - найбільша цінність!"