Новини

Початок нового навчального року

 

X90301243 вересня в нашій школі урочисто відсвяткували початок нового навчального року.

Гучними оплесками зустріли наймолодших винуватців свята – першокласників, щоб прийняти до дружної шкільної родини і урочисто надати їм нове ім’я – школярі.

Шановними гостями свята «Першого дзвоника» були: отець церкви Святої Покрови, батьки, які привели дітей на шкільне подвіря, щоб розділити з ними цю святкову мить. Чарівна мелодія шкільного дзвоника сповістила про початок нового 2018-2019 начального року. Крім того, директор школи Миронюк Богдан Степанович привітав всіх з чудовим святом 1 вересня, побажав всім вчителям, учням, батькам міцного здоров‘я, наполегливості, та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвінок і перший урок, вже сповістив про початок нового навчального року, початок нової сторінки життя.

Тож хай отримані знання сприяють створенню, збереженню і примноженню загально людських цінностей в імя і на славу нашої України.