Новини

«Щаслива родина – щаслива дитина»

 

P4270074З нагоди Дня сім’ї, в рамках методичного об’єднання класних керівників, відбулося родинне свято «Щаслива родина – щаслива дитина», яке підготувала та провела класний керівник 9-а класу Розновська Галина Ярославівна.

Метою даного заходу було спільно з батьками розкрити моральні основи родинного виховання, що регулюють міжособистісні стосунки в сім’ї. Педагог намагалася допомогти учням та їх батькам зрозуміти головні цінності родини та сім’ї, показати, що виховання починається із сім’ї, довела, що гарне виховання та навчання, є найбільшим багатством і головною запорукою життєвих успіхів дитини, її особистого щастя. А найголовніше – зуміла зацікавити і переконати батьків у необхідності спільного виховання молодого покоління.

Діти підготували для родичів концертно-розважальну програму, продемонстрували свої знання та вміння, які здобули на уроках швейної справи, під час навчання в закладі. Теплими обіймами і поцілунками довели свою любов до батьків та в дружньому родинному колі, посиділи за столом із солодкими частуваннями.