Новини

Свято Букварика

 

P5100058Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося в нашому закладі.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводом Бовою Оксаною Яківною і вихователями

Курієць Л. І., Диковицькою О. М., вчили вірші та проводили конкурси. Шкільний логопед Плащинська Г. В. підготувала цікаві мовленнєві завдання для першачків із якими вони справилися на відмінно. Музкерівником Гембатюк М. І. та вчителем ритміки Бегою Н. Д. були підготовлені  гарні музичні та танцювальні композиції.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, яку створили Шапокляк, Баба Яга, Циганка Аза, Пеппі, жарти, веселі пісні, не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, родичі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань у першачків тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку діти подолали разом із своєю першою учителькою Оксаною Яківною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.