Новини

«Земля кипіла навкруги, вмирало юне покоління…»

 

P129000829 січня весь український народ вшановував 100-річчя від дня трагічного бою під Крутами, де супроти московської орди стали на захист молодої Української держави славні юнаки – безсмертні її сини. Вони навіть не задумувалися про наслідки, а за покликом серця стали до боротьби.

А напередодні цього трагічного дня, 28.01.2018 р., і в нашому закладі вшановували память славних героїв Крут. Вихованці класу ПТО під керівництвом педагогів Пшик О. П. та Хімяк М. П. підготували та провели вечір-реквієм під назвою: «Земля кипіла навкруги, вмирало юне покоління…». Ведучі заходу Мариняк В., Мариняк І. та Федорів В. ознайомили присутніх з політичною ситуацією в країні напередодні битви, розповіли про героїзм юнаків, які розуміли всю суть поставленого перед ними завдання, але ні на мить не вагалися і самовіддано віддали себе в жертву в імя Вітчизни.

Учні декламували вірші, влучним доповненням до заходу стали переглянуті відеоролики «Рабів до раю не пускають», «Героям Крут».

А 29 січня учні 4-10 кл., та вихованці класу ПТО стали учасниками загальноміської панахиди біля меморіалу «Борцям за волю України» та в скорботі схилили свої голови світлій памяті юних борців за волю і свободу нашого народу.