Новини

Урок з історії України в 7 класі

P1290029На днях відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів-предметників, під час якого вчитель історії Купчак Оксана Ігорівна ділилася своїм педагогічним досвідом. Увазі присутніх був представлений урок з історії України в 7 класі на тему: «Володимир Мономах. «Повчання дітям».

Педагог від самого початку уроку зацікавила учнів до роботи, налаштувала їх на творчий лад та продуктивну працю. Оскільки урок відбувся 29 січня, а саме в цей день 100 років тому, сталася трагічна подія в історії українського народу – битва під Крутами. Всі вшанували память борців за волю України хвилиною мовчання та запалили свічку памяті.

Вчитель під час уроку використовувала різні форми та методи роботи. Впродовж актуалізації опорних знань, умінь і навичок семикласники працювали в групах. На різних етапах уроку Оксана Ігорівна використовувала ІКТ / елемент відео уроку про діяльність В. Мономаха, відеогра «Школа Вовка Панаса», зокрема її елемент – тест, під час якого учні на завершальному етапі довели присутнім, що тему уроку засвоїли добре./

Коротко і влучно педагог розповіла 7-класникам про авторитетного князя Володимира Мономаха, розвивала та корегувала пам`ять учнів на основі роботи з історичними поняттями, іменами князів, подіями минулого.

Весь урок був пройнятий почуттям патріотизму від діяльності мудрого, цілеспрямованого державотворця того часу. На його прикладах діяльності педагог зуміла переконати учнів у великій силі згуртованості, толерантності та гуманності. У підсумку уроку вчитель провела паралель між сьогоденням та періодом роздробленості Русі, зазначила велич і актуальність твору Володимира Мономаха «Повчання дітям» в наш час.