Новини

День Святого Миколая

 PC200010День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому.

В незалежній Україні образ святого Миколая пов’язаний із традицією дарувати подарунки тим, хто їх потребує. Також дедалі більше шанується традиція прояву турботи про нужденних: як у вигляді доброчинних заходів у церковних громадах, так і в світських благодійних проектах.

В цьому році дуже багато благодійників завітали в наш заклад із подарунками для малечі, які подарували спортивний інвентар, канцтовари, одяг та взуття, розвивальні ігри, іграшки і, звичайно, не обійшлося без солодощів, мандарин та інших різних смаколиків.

Від імені адміністрації Заліщицького ОБНРЦ, всього педагогічного та учнівського колективів ми складаємо велику дяку всім добрим людям, які у цей день, за прикладом Святого Миколая, подарували дітям частинку своєї душі, тепла, надії та радості разом з подарунками. Велике людське спасибі складаємо: сімям Червоняків та Швайчуків із с.Добрівляни, родині Зайців із Заліщиків, пані Руслані Бакун, яка проживає в Англії, директору Заліщицького районного центру соціальних служб для сімї , дітей та молоді Будник Н.С. за організовану поїздку дітей-сиріт у м.Тернопіль на 23 обласний фестиваль «Повір у себе»,членам спортивного клубу БМВ із м. Тернополя, студентам Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого, працівникам Заліщицького районного будинку дитячої та юнацької творчості, які організували в районі благодійну акцію «Добро починається з тебе», до якої долучилися педагоги та вихованці шкіл з с. Угриньківці, Зозулинці, Іване-Золоте, Винятинці, Торське, Лисичники, Заліщицької загальноосвітньої школи № 1 ім. О.Маковея, та відвідали наш заклад, о. пароху Івану Сендзюку та парафіянам церкви Покрови Пресвятої Богородиці , о. Василю Хребтаку та парафіянам української православної церкви Вознесіння Христового у м. Заліщиках, голові Заліщицької райдержадміністрації Б. І. Шипітку, голові Заліщицької міської ради А.В.Квач, працівникам Заліщицького відділення поліції, ініціативній групі громадської організації «Самопоміч» за святкове дійство та організовану екскурсію для учнів 9 класу у м. Чернівці, представникам церкви «Відродження» із м. Тернополя та благодійній організація «Братерство сиріт», за подарований чудовий настрій духовому оркестру Заліщицької музичної школи а їх педагогам і всім добродіям, які відвідали наш заклад і забажали бути невідомими у цій добрій справі.

Щоб у Вашому житті було стільки любові й тепла, що хотілося б дарувати її оточуючим. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім`ї й благополуччя рідній Україні.