Новини

Тиждень дитячої книги

 

IMG 4783 «Тиждень дитячої книги» проходив з 23.03.2015р. по 27.03.2015р. згідно з планом роботи бібліотеки.

 У перший день відбулося його відкриття та ознайомлення із планом проведення. На другий день – конкурс малюнка «Мій улюблений книжковий герой»

 На третій день – ранок «Книга для людини, як сонце у житті», який дав змогу забезпечити в учнів розуміння того, як книга прийшла до людини, які є види книг відповідно ББК.

 На святі книги використовувалися такі форми роботи, які допомогли учням продемонструвати свої вміння та навички користування літературою, зокрема довідковою: читання віршів, інсценізація казок, виконання пісень.

 На четвертий день – працювала постійнодіюча «Книжкова лікарня». Була здійснена велика робота по ремонту підручників та художньої літератури.

На п’ятий день – ранок «Читацький Х-фактор», на якому визначали «Кращий читаючий клас»(між 3 та 4 класами) та «Кращого читаючого учня». Критеріями визначення переможця було: кількість прочитаних книжок, вміння переказувати коротко зміст прочитаного, ведення читацьких щоденників.

 На святі вперше в нашому центрі був використаний метод залучення переможців минулорічних конкурсів «Кращий читач школи» в суддівську раду.

 Останнім етапом проведення свята «Тижня дитячої книги» було підведення підсумків та нагородження учнів.

 Було відзначено масовість та активність школярів. Можна зазначити, що рівень умінь та навичок користування літературою значно зріс, розширилося коло читацьких інтересів.