Новини

Спорт - це здоров'я!

 

P3220086 22 березня в нашому закладі відбулося свято спорту, дружби і доброти «Спорт – це здоров`я», яке підготувала старший вихователь Яковенко В.В.  з вихованцями 7 класу.

 

 Вона ознайомила учнів з історією виникнення занять людини спортом, його різними видами, яскравими представниками. Вихователь спонукала школярів до систематичного фізичного навантаження, ведення здорового способу життя, розвитку духовних якостей, намагалася виховувати високі моральні почуття колективізму, дружби, взаємоповаги і доброти.

 Діти із захопленням слухали про історію виникнення фізичної культури і спорту, про існування різних видів спорту. Розповідали, яким видом спорту люблять займатися і яку користь він приносить для організму людини.

Також Віра Володимирівна розповідала про визначних спортсменів-українців, яких знає увесь світ. Була проведена «Спортивна вікторина» та ігри для молодших школярів.

 Далі діти вправлялися у майстерності декламування віршів про спорт, зіграли сценку про шкідливість куріння і вживання наркотиків та алкоголю. Після перегляду сценки було зроблено висновок, що краще вести здоровий спосіб життя і займатися улюбленими видами спорту, що учні і зробили. Також вихованці закладу взяли участь у «Веселих стартах». Були обрані учасники з усіх класів і поділені на дві команди: «Сонечко» і «Мир». Для них були оголошені такі конкурси: «Лови - кидай», «Тунель», «Смуга перешкод», «Біг сороканіжок».

Діти з ентузіазмом і завзятістю виконували всі завдання. В результаті перемогла дружба.

 Глядачі теж не були байдужими, вони активно вболівали за своїх товаришів. В залі панувала азартна, весела атмосфера, у всіх був піднесений настрій. Насамкінець заходу у залі прозвучали слова, що спорт це здоров’я, краса, рух, дружба, мир.