Новини

День народження Т.Г.Шевченка

 

P3100034 Вже стало доброю традицією щороку, коли природа  прокидається від зимового сну, коли  промені сонця огортають першим весняним теплом, зігрівають душу, додають впевненості і натхнення, ми гордо і з любов`ю вшановуємо Великого Кобзаря.

 

 Щоб відзначити  201 річницю з Дня народження Т.Г.Шевченка, почуттями, духом, словами якого сьогодні  голосно говорить вся Україна, вихованці закладу зібралися в актовому залі на загальношкільний захід «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає», який підготувала і провела вчитель-методист української мови та літератури Мельник О.М.

 Заходу передував  Всеукраїнський флешмоб - виконання Державного Гімну України, до якого долучились наші вихованці.

 Із вступним словом про зв`язок творчості Шевченка із сьогоденням  виступила Оксана Мар`янівна. Впродовж всієї концертної програми прослідковувалась головна ідея нашого часу – збереження миру в нашій країні, в цілому світі.

 Під час заходу вчителька вміло поєднала і використала події Майдану Гідності, відеоролик з виступом Сергія Нігояна, який цитував уривок з поеми Шевченка «Кавказ» на Майдані, сучасні кадри війни на Сході, учні декламували вірші Великого Кобзаря та сучасну поезію про події, які відбуваються в нашій державі, про патріотів, які загинули на війні.

 Захід закінчився виконанням церковного гімну «Молитва за Україну». Учні намагалися довести всім присутнім  безсмертність  Великого Кобзаря, його слова, якого ми пам`ятаємо, любимо і чуємо крізь століття.