Новини

Відкритий урок з української мови

 

PB250005 У 3-му класі проведено відкритий урок з української мови класоводом Бовою О.Я. на тему: «Виділення за запитаннями хто? що? слів-назв предметів у реченнях, висловлюваннях».

 До третьокласників завітали герої української народної казки «Колосок». Протягом уроку учні виконували певні завдання, чим і допомогли мишенятам зібрати зернинки в колосок. Кожний вид роботи (каліграфічна хвилинка, робота з підручником, сигнальними картками та ін.) сприяв реалізації мети даного уроку.

 Учні, які працюють за індивідуальними програмами, теж виконували різноманітні завдання, які відповідали їх індивідуальним можливостям (вибір відповідних казкових героїв, складання ілюстрацій до казки у певній послідовності, обведення по контуру та ін.).

 Цікава динамічна руханка «Я печу, печу, печу…» дала дітям можливість добре відпочити та показати свої артистичні здібності.

 У підсумковій частині уроку вчителька провела дидактичну гру «Я тобі, ти – мені», яка показала , що третьокласники добре засвоїли даний матеріал.

 Урок пройшов у цікавій нетрадиційній формі. В класі панувала доброзичлива, щира атмосфера.