Новини

День Збройних Сил України

PC070244

 

 6 грудня 2014 року Україна відзначала День Збройних Сил. У складний для країни час питання про формування національної армії чи не найактуальніше на даному етапі державотворення.

 Тому і вихованці Заліщицького ОБНРЦ не можуть бути осторонь таких процесів. Як маленька частинка українського народу учні закладу підтримують моральний та національний дух воїнів, які на даний час перебувають в зоні АТО. Дитячими руками були виготовлені браслети кольорів національної символіки, написані листи, намальовано малюнки та плакати. А найголовніше – на черговому засіданні учнівського комітету діти вирішили віддати свої солодкі Новорічні подарунки солдатам із побажаннями швидкого повернення додому.

 Також з нагоди Дня Збройних Сил України учні 8 класу під керівництвом вихователів Коверчук Л.П. та Хім’як М.П. підготували та провели клуб вихідного дня «Вітчизна слави і доблесті край». У своїх виступах учні довели важливість самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності почуття обов’язку і відповідальності перед Вітчизною. Також 8-класники декламували вірші на патріотичну тематику та запропонували глядачам перегляд художнього фільму «Останній бункер».