Новини

Тиждень трудового навчання

 

DSCN4823 З 1.12 по 6.12.2014р. у нашому закладі проходив тиждень трудового навчання. Всі діти брали активну участь в усіх заходах запланованих педагогами.

 

 План тижня:

02.12 – Огляд предметних стінгазет.

03.12 – Ярмарка-розпродаж новорічних сувенірів (Приурочена до Дня людей з обмеженими можливостями).

04.12 – Виховний захід: «Світ моїх захоплень».

05.12 – Відкритий урок з основ сільського господарства на тему: «Шкідники кімнатних рослин та засоби боротьби з ними».

 Виховний захід «Світ моїх захоплень» був логічним доповненням уроків швейної та столярної справи, основ сільського господарства. Учні закладу мали змогу за допомогою відеофільму «Майстриня» побувати в гостях у народної майстрині Жалніної Г.П. Екскурсію організували вчителі швейної справи: Дрозд О.Д., Гірник М.Ю., Косован Г.А., Тодерян Р.Г. Десятикласниці Вейван Тамара та Матушевська Катерина під час зустрічі спілкувалися з Галиною Петрівною, задавали їй багато запитань. А також продемонстрували всі вишиті роботи із колекції майстрині.

 Вчителями столярної справи Щуцьким О.І. та Ясінським З.Є. було представлено до уваги учнів закладу відеоролик про техніку вінтаж, за допомогою якої можна виготовляти меблі у стилі старовини.

 Також вихованці мали змогу переглянути відеопрезентацію підготовлену вчителем основ сільського господарства Дороніним Р.М. Всі глядачі милувалися світлинами, на яких красувалися різнобарвні квіти, вишневий садок, плодова кущі, вирощені та доглянуті вихованцями закладу.

 Завершився тиждень проведенням відкритого уроку з основ сільського господарства у 10 кл. (вчитель Доронін Р.М.). Роман Михайлович вміло та майстерно поєднав під час заняття різні форми роботи: гра «Шифрувальник», «Чи знаєш ти кімнатні рослини?», кросворд, відеоролик та презентацію про шкідників кімнатних рослин. Опираючись на життєво-чуттєвий досвід десятикласників та набуті теоретичні знання учні добре закріпили матеріал даного уроку на практиці. Урок пройшов на високому методичному рівні.