Новини

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

PC030241Вже стало доброю традицією в Заліщицькому обласному багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі відзначати 3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Щороку педагоги, відповідальні за проведення Дня інваліда, намагаються урізноманітнювати форми проведення заходів, шукають нові і цікаві методи роботи з вихованцями.

 

 Напередодні цього дня в усіх  класах кипіла робота – діти готували вироби своїми руками (вишиванки, поробки із природного матеріалу, з бісеру, паперу), на ярмарку-розпродаж. В цьому році виручені кошти будуть перераховані на підтримку та лікування онкохворих дітей, які постраждали в зоні АТО (Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії ІІІ»).

 Живучи в такт з країною, та виховуючи у школярів почуття патріотизму, вчителем-методистом Юрчишиним І.В. було організоване свято на тему: «Ми - діти України» в якому взяли участь усі вихованці закладу.

 Розпочався захід підняттям Державного Прапора  та виконанням Державного Гімну України. Кожен клас підготував плакат на патріотичну тематику, на якому був девіз команди.

 Розпочали змагання наймолодші учасники – вихованці дошкільних груп «Ангелятко» та «Веселка», лінійною естафетою «Передача прапорців». Продовження змагань проходило згідно затвердженої програми:

1.     Танець «Так хочеться жити» (учні 10 класу Вейван Т. та Бойчук А.)

2.     Естафета «Донеси вареник» (учні 1-2 класів)

3.     Спортивний танець «Вака - Вака» (учні 6-а та 8 класів)

4.     Естафета «Перевантаження кавунів» (учні 3-4 класів)

5.     Спортивний танець з фітболами (учні 4 класу)

6.     Естафета «Садіння картоплі» (учні 6-7 класів)

7.     Спортивний танок (учні 1-3 класів)

8.     Естафета «Вершники» (учні 8-9 класів)

9.     Конкурс глядачів.

10.           Естафета «Донеси гарбуза » (учні 10-11 класів)

11.           «Пісня про калину» - виконала учениця 10 кл. Вейван Т.

12.           «Дефіле» - конкурс між дівчатами закладу та гостями.

13.           Встановлення рекорду  з підтягування.

14.           «Тато, мама, я – спортивна сімя ».

 Завершився захід підведенням підсумків та нагородженням команд солодкими подарунками.

 На святі були присутні гості:

Настоятель храму Пресвятої Покрови о. Іван Сендзюк, сестра Партенія монастиря Непорочної Діви Марії, завідувач відділу молоді і спорту Заліщицької РДА – Зотова О.А, заступник директора ДЮСШ м. Заліщики Мамалига О.В., представники студентської ради Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого, та група викладачів і студентів Чортківського педагогічного коледжу ім. Барвінського.