Новини

Культура поведінки і спілкування на вулиці

 

DSC00812 Нещодавно у Заліщицькому ОБНРЦ відбулася година спілкування на тему: «Культура поведінки і спілкування на вулиці», яку провела в класі професійно-технічної освіти (ПТО) вихователь IIкатегорії – Коваль М. В.

 

 На занятті педагог намагалася поглибити знання вихованців про правила поведінки і спілкування у громадських місцях, зокрема на вулиці, закріпити в пам’яті учнів знання про безпечну поведінку пішоходів, продовжувати формувати усвідомлені вміння і навички правильної поведінки на вулиці. Також вихователь звернула увагу на необхідність дбати про свій зовнішній вигляд відповідно до норм етикету, сприяти подоланню психологічного бар’єру у спілкуванні з незнайомими людьми під час майстерно використаних рольових ігор, а саме: «Як працювати над собою, виправляючи недоліки у поведінці», «Дбати про власну безпеку», «Розвивати образне мислення», «Позитивні риси характеру».

 Марія Володимирівна впродовж заняття опиралась на життєво-чуттєвий досвід вихованців. Старшокласники виявили хороші знання з ПДР, чітко відповідали на запитання вихователя. На занятті були використані різні форми і методи роботи: рольові ігри, ситуаційні задачі, тренувальні вправи, вікторини, перегляд відеоролика. Все це та багата наочність сприяла тому, що заняття було проведено на високому методичному та фаховому рівні.