Новини

Скарби імені твого

 

P3040119У перші весняні дні,а саме 4 березня,у стінах закладу відбувся клуб вихідного дня на тему: “Скарби імені твого”, під керівництвом вихователів шостого класу Рощенюк Н. В. та Коротковської Г. В., що присвячувався Дню іменинника.

Детальніше...

Намисто зимових свят

 

P2110003Зима багата на церковні свята. Впродовж трьох місяців ми маємо нагоду по-справжньому поринути у святкову атмосферу. За звичаями та обрядами, які супроводжують нас у цьому часі, важливо розуміти суть та глибокий духовний зміст цих свят.

Детальніше...

Урок з історії України в 7 класі

P1290029На днях відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів-предметників, під час якого вчитель історії Купчак Оксана Ігорівна ділилася своїм педагогічним досвідом. Увазі присутніх був представлений урок з історії України в 7 класі на тему: «Володимир Мономах. «Повчання дітям».

Детальніше...

«Земля кипіла навкруги, вмирало юне покоління…»

 

P129000829 січня весь український народ вшановував 100-річчя від дня трагічного бою під Крутами, де супроти московської орди стали на захист молодої Української держави славні юнаки – безсмертні її сини. Вони навіть не задумувалися про наслідки, а за покликом серця стали до боротьби.

Детальніше...