Новини

Намисто зимових свят

 

P2110003Зима багата на церковні свята. Впродовж трьох місяців ми маємо нагоду по-справжньому поринути у святкову атмосферу. За звичаями та обрядами, які супроводжують нас у цьому часі, важливо розуміти суть та глибокий духовний зміст цих свят.

Детальніше...

Урок з історії України в 7 класі

P1290029На днях відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів-предметників, під час якого вчитель історії Купчак Оксана Ігорівна ділилася своїм педагогічним досвідом. Увазі присутніх був представлений урок з історії України в 7 класі на тему: «Володимир Мономах. «Повчання дітям».

Детальніше...

«Земля кипіла навкруги, вмирало юне покоління…»

 

P129000829 січня весь український народ вшановував 100-річчя від дня трагічного бою під Крутами, де супроти московської орди стали на захист молодої Української держави славні юнаки – безсмертні її сини. Вони навіть не задумувалися про наслідки, а за покликом серця стали до боротьби.

Детальніше...

В очікуванні Різдва

 

PC240028Завершальним заходомцього календарного року в навчальному закладі був клуб вихідного дня «В очікуванні Різдва», який підготували та провели учні 10 класу зі своїми вихователями Беневят Л. Л. та Макух О. Л.

Детальніше...

Справа твого життя

 

IMG 6827У рамках методобєднання вихователів старших класів 22 грудня відбулося чергове засідання вихователів Заліщицького ОБНРЦ. Одним із практичних питань м/о було виховне заняття в 10 класі на профорієнтаційну тематику «Справа твого життя», яке підготувала вихователь Макух Олена Любомирівна.

Детальніше...

День Святого Миколая

 PC200010День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому.

Детальніше...